Koła łańcuchowe są elementem przekładni łańcuchowych służących do przenoszenia dużych mocy w napędach głównych i pośrednich. Napęd przenoszony jest bez poślizgu. Przekładnie łańcuchowe stosowane są również bardzo powszechnie w transporcie ciężkim poziomym, pionowym oraz w napędach procesowych, rozrządu, pozycjonowania.

Koła łańcuchowe dostępne w naszej ofercie wykonane są zgodnie z najnowocześniejszymi obowiązującymi standardami produkcji, ze stali konstrukcyjnych zwykłej jakości oraz ze stali specjalnych wyższej jakości, ponadto mogą być wykonane z żeliw konstrukcyjnych. Dodatkowo stal na koła może być poddana hartowaniu i obróbce cieplnej.

Wpływa to na wydłużenie trwałości materiału i poprawienia odporności na ścieranie.  Mogą być wykonane z piastą lub w formie tarczy, jednorzędowe i wielorzędowe.  W zależności od potrzeb mogą Państwo wybierać pomiędzy kołami wyprodukowanymi z wysokiej jakości materiałów. Współpracują one ze wszystkimi łańcuchami o unormowanych podziałkach.

Product added to compare.

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji o stosowanych przez nas plikach cookies, ich wykorzystaniu, sposobie modyfikacji oraz akceptacji znajdziesz w polityce prywatności. Czytaj więcej