Producenci

Jesteśmy certyfikowanym partnerem najlepszych producentów pasów napędowych, taśm i komponentów metalowych

Gwarantujemy szeroki asortyment produktów oraz wysoką dostępność

Marki Dostępnych marek: 6

Pokazuje 1 - 6 z 6 przedmiotów
 • CBM

  Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem taśm transportujących włoskiej firmy CBM w Europie Środkowo-Wschodniej. 

  W naszej ofercie znajdują się dostępne od ręki taśmy transportujące z PVC i PU. Wysoka dostępność i błyskawiczny serwis gwarantują minimalizację przestojów Twojej linii produkcyjnej. Poznaj szeroką ofertę taśm transportujących marki CBM.

  Katalog główny CBM

 • Diamond Chain Company

  Firma Diamond Chain Company jest wiodącym producentem łańcuchów rolkowych obsługujących różnorodne gałęzie przemysłu, w tym automatykę przemysłową, przemysł naftowy i gazowy, produkcję, rolnictwo i budownictwo. 

  Te wysokiej jakości łańcuchy zapewniają bezpieczeństwo produkcji na długi czas – niski współczynnik uszkodzeń i długowieczność produktów gwarantują certyfikaty i atesty.

 • Elatech

  Jesteśmy jedynym przedstawicielem firmy Elatech w Polsce. Wysokiej jakości pasy napędowe (w tym pasy zębate, pasy poliuretanowe, pasy płaskie) firmy Elatech to gwarancja nieprzerwanej pracy każdej linii produkcyjnej. W ofercie Euroband znajdują się także produkty premium.  Wybierając jakość premium, zabezpieczasz linię przed przestojami.

  Katalog główny ELATECH

 • Forbo

  Forbo Movement Systems jest wiodącym światowym producentem wysokiej jakości taśm przenośnikowych i przetwórczych, taśm modułowych z tworzywa sztucznego, pasków rozrządu i pasów płaskich. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy Forbo w Polsce. W ofercie Euroband znajdują się także produkty premium.

 • Hutchinson

  Hutchinson to światowego formatu grupa działająca w branży motoryzacyjnej, przemysłowej oraz lotniczej. Jesteśmy największym przedstawicielem firmy Hutchinson na Polskę. Oferujemy wysokiej jakości pasy napędowe.

 • SIT

  Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy SIT Drive Solution w Polsce.

  SIT to znany na świecie włoski producent kół pasowych, łańcuchowych, sprzęgieł, tulei, pasów klinowych, pasów zębatych oraz pasów wielorowkowych.

  W naszej ofercie znajduje się 98% produktów firmy SIT, a większość z nich dostępna jest od ręki. Oferujemy m.in. koła i pasy zębate, pasy gumowe, klinowe, łańcuchy, sprzęgła

Pokazuje 1 - 6 z 6 przedmiotów

Sprzedajemy tylko oryginalne produkty od zaufanych producentów

Wszystkie najpopularniejsze produkty dostępne są w naszym magazynie niemal natychmiast. Zapewniamy krótki czas realizacji zamówienia.