Producenci

CBM
CBM

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem taśm transportujących włoskiej firmy CBM w Europie Środkowo-Wschodniej.

W naszej ofercie znajdują się dostępne od ręki taśmy transportujące z PVC i PU. Wysoka dostępność i błyskawiczny serwis gwarantują minimalizację przestojów Twojej linii produkcyjnej.

Poznaj szeroką ofertę taśm transportujących oraz dodatków produkowanych przez CBM.

Diamond Chain Company
Diamond Chain Company

Firma Diamond Chain Company jest wiodącym producentem łańcuchów rolkowych obsługujących różnorodne gałęzie przemysłu, w tym automatykę przemysłową, przemysł naftowy i gazowy, produkcję, rolnictwo i budownictwo.

Te wysokiej jakości łańcuchy zapewniają bezpieczeństwo produkcji na długi czas – niski współczynnik uszkodzeń i długowieczność produktów gwarantują certyfikaty i atesty.

Elatech
Elatech

Jesteśmy jedynym przedstawicielem firmy Elatech w Polsce. Wysokiej jakości pasy napędowe (w tym pasy zębate, pasy poliuretanowe, pasy płaskie) firmy Elatech to gwarancja nieprzerwanej pracy każdej linii produkcyjnej.

W ofercie Euroband znajdują się także produkty premium.  Wybierając jakość premium, zabezpieczasz linię przed przestojami.

Fenner Precision Polymers
Fenner Precision Polymers

Fenner Precision Polymers to firma kilku preferowanych marek oferujсąca produkty w przemyśle polimetrycznym, metalowym i tekstylnym. Nasze rozwiązania dodają wartość w zakresie transportu materiałów i przeniesienia mocy. Jako lider o globalnym zasięgu koncentrujemy się na różnych niszach przemysłowych, w których dostarczamy naszym klientom unikalne rozwiązania i zrównoważony rozwój.

Fenner Precision Polymers jest firmą należącą do Michelin i wspieraną przez 100 lat doświadczenia w produkcji, technice i handlu w naszej branży.

Forbo
Forbo

Jesteśmy autoryzowanym dytrybutorem firmy Forbo Movement Systems w Polsce.

Forbo jest wiodącym światowym producentem wysokiej jakości taśm przenośnikowych i przetwórczych, taśm modułowych z tworzywa sztucznego, pasków rozrządu i pasów płaskich.

Szeroki zakres asortymentu o dużej dostępności pozwala na szybką realizację zamówień.

Hutchinson
Hutchinson

Jesteśmy największym przedstawicielm firmy Hutchinson w Polsce.

Firma Hutchinson to światowego formatu grupa działająca w branży motoryzacyjnej, przemysłowej oraz lotniczej. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości pasy napędowe.

Modutech
Modutech

Firma Modutech to jeden z głównych producentów taśm modularnych na świecie. Centrala firmy oraz jej zakłady produkcyjne mieszczą się w regionie Izmir, miejscowości Manisa w Turcji.

Jest to firma o zasięgu globalnym, znana z najwyższej klasy produktów oferowanych w przystępnych cenach.

Jesteśmy wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Modutech na terenie kraju. Oferujemy taśmy montowane lokalnie co oznacza elastyczne możliwości produkcyjne oraz krótki czas realizacji.

SIT
SIT

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy SIT Drive Solution w Polsce.

SIT to znany na świecie włoski producent kół pasowych, łańcuchowych, sprzęgieł, tulei, pasów klinowych, pasów zębatych oraz pasów wielorowkowych.

W naszej ofercie znajduje się 98% produktów firmy SIT, a większość z nich dostępna jest od ręki. Oferujemy m.in. koła i pasy zębate, pasy gumowe, klinowe, łańcuchy, sprzęgła

Sprzedajemy tylko oryginalne produkty od zaufanych producentów

Wszystkie najpopularniejsze produkty dostępne są w naszym magazynie niemal natychmiast. Zapewniamy krótki czas realizacji zamówienia.
Product added to compare.

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji o stosowanych przez nas plikach cookies, ich wykorzystaniu, sposobie modyfikacji oraz akceptacji znajdziesz w polityce prywatności.