Firma Forbo producent taśm przenośnikowych i przetwórczych, taśm modułowych z tworzywa sztucznego, pasków rozrządu i pasów płaskich logo

Forbo

Euroband jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Forbo Movement Systems w Polsce. Forbo to jeden z głównych światowych producentów wysokiej jakości taśm przenośnikowych i przetwórczych, taśm modułowych z tworzywa sztucznego, pasków rozrządu i pasów płaskich. W ofercie Euroband znaleźć można szeroki zakres łatwo dostępnego asortymentu, co pozwala na szybką realizację zamówień.

Taśmy transportujące Forbo – rozwiązania, którym można zaufać

Produkty Forbo Movement Systems są efektem ciągłego ulepszania dostępnych rozwiązań i jednoczesnego tworzenia zupełnie nowatorskich artykułów dla szeroko pojętego przemysłu. Taśmy transportowe znajdują zastosowanie w niemal każdej dziedzinie przemysłu, w transporcie i logistyce.

Produkty oferowane przez Forbo w tej kategorii to m.in.:

  • Taśmy transportujące i procesowe – obejmują zarówno klasyczne taśmy do transportu produktów z wielu branż – spożywczej, motoryzacyjnej, tekstylnej, papierniczej, materiałowej (np. transport drewna), jak i taśmy specjalistyczne przystosowane do zaawansowanych działań logistycznych;
  • Taśmy modułowe z tworzywa sztucznego – idealne do transportu żywności, bezpieczne i łatwe w czyszczeniu;
  • Pasy jednorodne – gładkie wytrzymałe pasy przeznaczone między innymi do bezpiecznego transportu produktów spożywczych.

Niezależnie od wybranego modelu pasa transportującego, Forbo spełnia oczekiwania klientów na wielu płaszczyznach – zapewnia wytrzymałość, bezpieczeństwo, minimalny koszt eksploatacji, różnorodność zastosowań. Trudno zatem o lepszą inwestycję w każdym zakładzie produkcyjnym.

Forbo Movement Systems – długa tradycja, nowoczesne rozwiązania

Bez względu na branżę trudno wyobrazić sobie sprawny zakład produkcyjny bez sprawnych i wytrzymałych pasów transportowych. Właśnie dlatego firma Forbo Movement Systems proponuje najnowocześniejsze pasy i podzespoły, które sprawdzą się w niemal każdych warunkach.

Movement Systems jest działem firmy Forbo, który może pochwalić się ponadstuletnią historią. Założony w 1919 jako firma Siegling od początku zajmował się produkcją innowacyjnych pasów transmisyjnych na potrzeby wielu gałęzi przemysłu. Przez lata opracowując nowe rozwiązania technologiczne i tworząc kolejne zakłady produkcyjne i biura na całym świecie, firma budowała swoją renomę w branży. W 1994 roku Siegling stał się częścią szwajcarskiej korporacji Forbo, zachowując swoje podejście do tworzenia coraz nowocześniejszych i jednocześnie coraz bardziej przyjaznych dla środowiska produktów. W 2019 roku obchodzono stulecie działalności i tak jak sto lat temu nowe rozwiązania nieustannie pojawiają się w ofercie firmy.

Pasy transmisyjne Forbo – gwarancja jakości

Pasy transmisyjne to prosta, dostępna dla każdego, a jednocześnie niezawodna i wydajna metoda napędu. W zależności od wybranego modelu będą miały one nieco inne zastosowanie, przede wszystkim zaś sprawdzą się w urządzeniach, które wymagają precyzyjnego przenoszenia napędu. Wszelkie pasy transmisyjne można łatwo dostosować do potrzeb danego zakładu.

Klasyczne, znane od wielu lat pasy płaskie, które wykonano jednak z najnowocześniejszych materiałów zapewniających pracę bez przestojów, odporność na ścieranie się i wysokie temperatury. Do wyboru są także nowoczesne zębate pasy, które przydadzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest jeszcze większa precyzja ruchu. Forbo produkuje także wiele mniej standardowych pasów transmisyjnych oraz szeroką gamę dodatkowego wyposażenia, dzięki któremu montaż i eksploatacja produktów jest jeszcze prostsza.

Forbo – cennik

Jako autoryzowany dystrybutor Forbo Movement Systems w Polsce firma Euroband zachęca do kontaktu w celu uzyskania informacji co do szczegółowego cennika pasów transmisyjnych i taśm transportowych. Ostateczna suma może różnić się w przypadku produktów dopasowywanych indywidualnie. Na niniejszej stronie internetowej znajdują się również informacje dotyczące serwisowania – firma zapewnia całodobowe wsparcie, a także chętnie udziela porad technicznych dotyczących zarówno produktów marki Forbo, jak i innych producentów.

 

Zadzwoń do nas!

 

Product added to compare.

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji o stosowanych przez nas plikach cookies, ich wykorzystaniu, sposobie modyfikacji oraz akceptacji znajdziesz w polityce prywatności.