SIT to jeden ze światowych liderów w produkcji pasów rozrządów i kół pasowych rozrządu. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki SIT Drive Solution w Polsce. W naszej ofercie znajdziesz większość produktów sygnowanych znakiem towarowym SIT dostępnych od ręki – skontaktuj się z nami i zapoznaj się z naszym asortymentem, który nasi eksperci dopasują do potrzeb Twojej firmy. Produkty, które znajdziesz w tej kategorii to między innymi:

  • koła pasowe,
  • koła łańcuchowe,
  • sprzęgła,
  • tuleje,
  • pasy klinowe,
  • pasy zębate,
  • pasy wielorowkowe.

Wysoka wydajność, wytrzymałość, czy unikalne mieszanki surowcowe pozwalają na otrzymanie produktów, które świetnie radzą sobie w środowiskach przemysłowych. Zastosowanie unikalnych materiałów między innymi takich jak:

  • Hibrex®,
  • chloropren,
  • HNBR,

wraz z okładzinami takimi jak nylon i polietylen, poliamid czy JPEX, pozwoliło na stworzenie produktów odpornych zarówno na niskie, jak i wysokie temperatury – przy jednoczesnej redukcji drgań i hałasu.

SIT – tradycja połączona z innowacyjnością

Ten włoski producent, który jest członkiem prestiżowej i cenionej w branży Grupy Scaglia, notuje ponad 50-letnie doświadczenie w sektorze pasów przeznaczonych do przenoszenia mocy. Tak bogata tradycja przemysłowa idzie w parze z nowoczesnym podejściem i ciągłym szukaniem najlepszych, innowacyjnych rozwiązań, które są konieczne na współczesnym rynku.

Napędy pasowe SIT są jednym z ważniejszych elementów odpowiedzialnych za przenoszenie napędu w nowoczesnych maszynach produkcyjnych. Dzięki zwiększeniu wydajności, SIT stało się jednym ze światowych potentatów, którzy współpracują z największymi producentami automatycznych procesów przemysłowych. Firma ma także globalną sieć dystrybucji swoich produktów, co wiąże się ze sprawnym serwisem oraz profesjonalnym doradztwem.

SIT Drive Solutions – optymalizuj procesy w Twojej firmie z Euroband

Podłoże optymalizacji to przede wszystkim niezawodne komponenty, które wystawione są nie tylko na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych panujących w zakładzie pracy, ale także na duże przeciążenia, których nie da się uniknąć w żadnym z sektorów przemysłu. Dlatego też optymalizacja procesów produkcyjnych z wykorzystaniem najlepszych dostępnych elementów maszynowych, takich jak pasy rozrządu SIT, to rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej przedsiębiorstw.

Mieszanka gumy elastomerowej, którą producent wyposażył we wzmacniane sieci, jest odporna na każdy rodzaj przeciążeń, nawet ten występujący w przemyśle ciężkim. Dzięki temu zęby pasów są usztywnione, przez co nie ulegają deformacji. Wpływa to nie tylko na poprawę procesów, ale także na brak przestojów, czy kosztów związanych z wymianami pasów.

SIT – światowa jakość w Euroband

W Euroband współpracujemy tylko z renomowanymi producentami, którzy są gwarantem najwyższej na rynku jakości i niezawodności. Jesteśmy częścią optymalizacji procesów w całej Polsce, ponieważ dystrybuujemy produkty światowych marek i w wielu przypadkach, zapewniamy dostępność od ręki. SIT to jeden z naszych kluczowych partnerów ze względu na niezawodną jakość potwierdzoną certyfikatami ISO 9001, ATEX i ROHS.

Nasze inwestycje w nowoczesne parki magazynowe pozwalają nam skracać czas dostawy do minimum, dzięki czemu nasi klienci unikają kosztownych przestojów produkcyjnych. Eksperci Euroband to doświadczeni profesjonaliści zajmujący się komponentami przemysłowymi, którzy każdego dnia dbają o to, aby przedsiębiorcy otrzymywali zamówienia najwyższej jakości, dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

Zadzwoń do nas!

 

Product added to compare.

Ta strona korzysta z plików cookie. Więcej informacji o stosowanych przez nas plikach cookies, ich wykorzystaniu, sposobie modyfikacji oraz akceptacji znajdziesz w polityce prywatności. Czytaj więcej